3D laboratoř

3D LABORATOŘ

KOMPLEXNÍ MĚŘENÍ A 3D TISK

Nabízíme kompletní využití 3D laboratoře firmy KASKO!

V současné době jsme schopni zajistit komplexní měření, tvorbu měrových postupů, konstrukci a výrobu na 3D tiskárně technologií FDM. Měření provádíme dle konkrétních požadavků zákazníka.

Naše laboratoř disponuje profesionálním vybavením, a to přístroji IMS Impact, WERTH Scope-Check, ATOS – Triple Scan II, konturografem, 3D tiskárnou PRUSA MK2 a další.

ATOS – Triple SCAN II dokáže pomocí modrého světla a projekční technologie vytvořit model měřeného dílu, který lze kompletně vyhodnotit dle konkrétních zadání měření. K dispozici jsou objemy na měření dílů od velikosti v řádu milimetrů až po metrové díly. Výstupem z tohoto přístroje je barevná mapa dílu, klasický měrový protokol, živý projekt k prohlížení či vyhodnocení a 3D model dílu.

WERTH Scope-Check je multisenzorový měřící přístroj, který kombinuje měření dotekem a kamerou v jedné úloze. Díky této kombinaci je vhodný na měření úloh, kde je zapotřebí spojit výhody kontaktního snímání s optickým.  Pro menší díly, přesné měření i většího množství dílů + podrobný sken malých detailů.

IMS Impact je 3D měřící přístroj, který je díky své plně indexovatelné hlavě a možnosti programování vhodný na měření technicky složitých dílů různých tvarů a velikostí.

Konturograf zvládá přesně změřit drobné profily dílů jako jsou přetoky na plastech, dělící roviny, otřepy a nerovnosti.

3D tiskárna MK2 nabízí tisk dílů z materiálu PETG, PLA, ABS, FLEX aj. Díky tomuto zařízení jsme schopni nabídnout návrh, konstrukci a výrobu přípravků na uchycení dílů na měření, držáky a podpěry, výrobu různých pomocných součástek do výroby (k robotům, vzduchotechnice, pracovním stanicím), kopii poškozených dílů (skenem nebo překreslením dílu), tisk prototypových dílů.

 

V případě zájmu o podrobnější informace a cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat na adrese omelkova@kasko.cz